اولین اپیزود از بازی «بازگشت» تحت عنوان «دیوار اسرار» ۸ شهریور از طریق مارکت “کافه بازار” منتشر گردید

بازی “بازگشت: دیوار اسرار” عنوانی است ماجراجویی که به عکس‌العمل سریع نیاز دارد، در این اپیزود (دیوار اسرار) دو فصل که هر فصل از ۱۵ مرحله متشکل شده است وجود دارد.
المان‌ها و دشمنان که باید از آن‌ها عبور کنید در هر فصل کاملا تغییر کرده و چالش متفاوتی در فصل دوم به نسبت فصل اول برای مخاطب رقم خواهد زد.
اگر چه اپیزود اول آن طی دو فصل و مجموعا ۳۰ مرحله به پایان می‌رسد اما گیم‌پلی به گونه‌ای طراحی شده است که ساعت‌ها و یا حتی روزها بازی‌باز را درگیر خود کند.

مشخصات :
– سبک طراحی بازی Lowpoly Material Design
– دو فصل ۱۵ مرحله‌ای
– مکانیک‌های متنوع
– نوآوری در گیم پلی و سبک بازی

همچنین در این بازی سعی کرده‌ایم که با جدیدترین متدهای فشرده سازی بتوانیم کمترین حجم ممکن را بدون تغییر در گیم پلی و گرافیک بازی در اختیار کاربران قرار دهیم.

در ادامه می‌توانید متن داستان بازی “بازگشت: دیوار اسرار” را مطالعه کنید :
در سال ۱۵۳۸ دنیا در حال فروپاشی بود. ۵ اتحاد برتر تندروها، مبارزان، عالمان، ادیبان و پیشگویان در صدد نگه داشتن دنیا از فروپاشی بودند که هر کدام از آن‌ها وظیفه خود را برای بقا ایفا می‌کردند.
زاکان فرمانروای تاریکی طلسم دیوار اسراری که از دنیا محافظت می کرد را شکست و تمام الماس‌های قدرت ۵ اتحاد را در گستره‌ی زمان مخفی کرد. حال، ۵ اتحاد تمام تلاش خود را برای پیدا کردن این الماس‌های قدرت می‌کنند. اتحاد عالمان راهی را برای پیدا کردن الماس‌های قدرت پیدا می‌کنند و امواجی را به تمام زمان‌ها می‌فرستادند …
بعد از چند ماه نشانه‌هایی از الماس‌های قدرت پیدا می‌شود و یکی از فرماندهان اتحاد مبارزان را به آن زمان می‌فرستند. ماه ها بعد پیغامی از طرف زاکان که حاوی شمشیر فرمانده مبارزان بود به ۵ اتحاد فرستاده می شود و این خبر از مرگ فرمانده می داد. ۵ اتحاد دیگر ناامید شده بودند. تا اینکه پیشگویان مژده جوانی را دادند که نجات دهنده دنیا از تاریکی را می داد و با خود حیات و امید را زنده می کرد. تمامی ۵ اتحاد در تکاپو افتادند تا این پسر را پیدا کنند. در آن سوی سرزمین ۵ اتحاد در روستای « ون آرد » پسری جوان و کنجکاو بنام کارن را پیدا کردند. در حالی که نیروهای زاکان همه مردم روستا را داشتند قتل و عام می کردند، اتحادها جان کارن را نجات می دهند. سپس آژمان رییس اتحاد پیشگویان ماجرا پیشگویی و ماموریت کارن را برایش بازگو می کند.
حال کارن می‌دانست که چه باید کند و هدفش چیست. خشم او نسبت به ارباب تاریکی بخاطر قتل پدر و مادر و نابودی روستایش بیشتر می‌شد. قدم اول او پیدا کردن الماس‌های قدرت بود که باید در زمان سفر می‌کرد و آن‌ها را به دیوار اسرار باز می‌گرداند پس او آماده رفتن شد …

دریافت بازی
کافه بازار :
https://cafebazaar.ir/app/ir.carbon3d.return

تریلر گیم پلی بازی
آپارات :
http://www.aparat.com/v/PtJqB

راه های ارتباط با ما
وب سایت :
www.Carbon3D.ir
ایمیل :
Carbon6p@gmail.com
تلگرام :
Telegram.me/CARBON_3D
اینستاگرام :
Instagram.com/CARBON_3D